Author: q***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: That’s such a good deal.
顏色: Cloud
尺寸: 均碼






| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Cloud |
| Finish | High-Shine |
| Type | Eyeliner Pencil |
| 高度 | 133 cm |
| 長度 | 26 cm |
| 淨重 | 0.25 g |
| 寬度 | 14 cm |
| SKU | sb2207262654452767 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6560264 people said the quality is very good!
Author: q***1
Date:
Review: That’s such a good deal.
顏色: Cloud
尺寸: 均碼
Author: x***g
Date:
Review: 物超所值,超讚的出貨速度,超讚的商品品質,超讚的CP質,超讚的服務態度!
顏色: Ethereal
尺寸: 均碼
Author: q***r
Date:
Review: 很好看 很好用 包裝很好 很快到貨
顏色: Cloud
尺寸: 均碼
Author: j***6
Date:
Review: 神高光筆 只是不要一次轉太多出來不然真的很容易斷
顏色: Ethereal
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.