Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيته وايد
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼


| Material | ABS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Khaki |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2404274756442904 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 6662165 people said the quality is very good!
Author: k***i
Date:
Review: حبيته وايد
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: r***1
Date:
Review: حلو بيجي زي الصورة جيد
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: I love it it really nice
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: H***A
Date:
Review: I love iiittt so much 🕯️🎧🧸🥹
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.