
Fanwer 床用楔形垫和身体定位垫(三合一),40 度楔形垫,用于调整床体位置,老年人定位枕,侧睡楔形枕,术后辅助,抬高膝盖和背部
SKU: sb260410121854132981351
Price and availability
NT$848
尺寸
灰色大號三件套
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

灰色大號三件套
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | None |
| Type | Wedges & Body Positioners |
| Filling | Polyester |
| 長度 | 38.3 cm |
| 寬度 | 14.8 cm |
| 高度 | 14.7 cm |
| SKU | sb260410121854132981351 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.