
Far Away Original Eau De Parfum 50 Ml
SKU: sb25071868570034775
Price and availability
NT$564
香味:
花卉印花
淨含量
50 ML
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

50 ML
| Material | Glass |
| Scent Type | Floral |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 11 cm |
| 淨重 | 50 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb25071868570034775 |
Brand Name: Avon
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Avon-sc-014485210.html
Quality: 1844042 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.