
时尚灰紫色长直发假发 26 英寸中分款式万圣节圣诞节假发逼真自然易护理耐热合成纤维假发女士日常佩戴派对假发角色扮演服装假发音乐节表演百搭款式适合所有种族
SKU: sb25090521989028725
Price and availability
NT$300
規格
1PC
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
26 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dusty Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25090521989028725 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.