Author: e***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 小巧可愛的唇蜜,方便攜帶,味道是甜甜的
顏色: 銀色
尺寸: 均碼

| Color | Silver |
| Ingredients Attributes | Clean |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Glossy |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 5.35 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| 淨容量 | 4 ml |
| SKU | sb2305229106459169 |
Brand Name: Fit Colors
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Fit-Colors-sc-0145060441.html
Quality: 2236259 people said the quality is very good!
Author: e***2
Date:
Review: 小巧可愛的唇蜜,方便攜帶,味道是甜甜的
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 感覺還不錯 味道也沒有很重的香精味
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: 超讚 很亮💗💗💗💗💗💗💗💗
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***4
Date:
Review: 很小一隻放在包包也沒有很佔空間 冬天塗不會覺得嘴巴很乾 下次會在回購
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.