
足部/身体磨砂膏,姜黄去角质磨砂膏,蕴含椰子油和维生素C,温和去除身体、手部和足部的死皮,滋润男女肌肤,3.53盎司/100克
SKU: sb260504184963847093706
Price and availability
NT$91
香味:
Coconut
淨含量
100g
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100g
| Material | ABS |
| Scent Type | Coconut |
| Type | Hand & Foot Scrub Sets |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 15 cm |
| 高度 | 10 cm |
| 直徑 | 1 cm |
| SKU | sb260504184963847093706 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.