Author: r***8
Date:
Review: very nice and no smell goog for cheeks and lips love the color❤️❤️
顏色: Fruit Punch
尺寸: 均碼



| Material | ABS |
| Color | Fruit Punch |
| Texture | Cream |
| Finish | High-Shine |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 6.3 cm |
| 淨容量 | 6 ml |
| SKU | sb25061038748441061 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 622953 people said the quality is very good!
Author: r***8
Date:
Review: very nice and no smell goog for cheeks and lips love the color❤️❤️
顏色: Fruit Punch
尺寸: 均碼
Author: t***6
Date:
Review: Good quality and best effects and packaging is soo good
顏色: Fruit Punch
尺寸: 均碼
Author: g***h
Date:
Review: It’s very beautiful thank you so much SHEIN
顏色: Fruit Punch
尺寸: 均碼
Author: t***n
Date:
Review: Very nice👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Fruit Punch
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.