
Sony MDR-7506 Professional Large Diaphragm Headphones
SKU: se260409225349612037425
Price and availability
NT$3,551
顏色
黑色
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色
| Pattern Type | Letter |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | over 100 Ω |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Foldable |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Personal Computer |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Microphone Type | None |
| SKU | se260409225349612037425 |
Brand Name: Sony
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Sony-sc-014481721.html
Quality: 9797269 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.