Author: m***w
Date:
Review: كتييير حلو وفخم ومريح وسريع كتير حبينا
顏色: 鬆煙藍

起價
8GB+256GB
12GB+256GB
12GB+512GB
With 12GB of RAM and 512GB of storage, you can install any app without any lag and say goodbye to memory anxiety; the massive 6720mAh battery can last for three days on a singleingle with you singled, wht ble three days on a singleingle with you ble-mdon, n youble single, n; on a business trip or commuting, and the battery life is always at its maximum!
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.75" |
| Color | Pine Blue |
| RAM | 12G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola G100 Pro |
| Network | 5G |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Android |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6720mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300X |
| SKU | sw260121112008142970559 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 7961490 people said the quality is very good!
Author: m***w
Date:
Review: كتييير حلو وفخم ومريح وسريع كتير حبينا
顏色: 鬆煙藍
Author: a***0
Date:
Review: اول مرة اخذ من شي ان ويتاخر اكثر من عشره ايام والى تاريخه لم يوصلني الطلب
顏色: 鬆煙藍
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.