
GIGABYTE AORUS PRIME 5 Gaming Desktop PC, AMD Ryzen 7 9700X, GIGABYTE RTX 5070 Ti, 32GB DDR5, 2TB SSD, Windows 11, Black
SKU: se251214141415798745296
Price and availability
NT$78,340
插頭(電壓):
美規B型插(110-127V)
內存容量
32GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

32GB
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Brand | Gigabyte |
| Power Supply | Wall Plug |
| Power | 850W |
| Operating System | Windows 11 |
| Desktop PC Type | Gaming PCs |
| CPU Family | Ryzen 7 |
| GPU Memory | 16GB |
| Cooling System | Liquid Cooling |
| SKU | se251214141415798745296 |
Brand Name: GIGABYTE
Quality: 8533159 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.