- Video














全新
GLANBERT 2颗5630 SMD 10 LED H1 H3 6000K 汽车雾灯行车灯前大灯 DC 12V 白色内饰转向灯
SKU: sq260511172820425874392
Price and availability
NT$67
款式:
霧燈
顏色
白色 6000k
插頭類型
H1
H3
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色 6000k
H1
H3
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | Fog Lights |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260511172820425874392 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 680319 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.