
全新
GLANBERT 2个/套 汽车前大灯灯泡 H7/H11/9005/9006
SKU: sq260513150898548520388
Price and availability
NT$357
款式:
直插款帶風扇
顏色
6000K
插頭類型
H11
H7
9006
9005
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6000K
H11
H7
9006
9005
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | Direct Plug-in Model With Fan |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260513150898548520388 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 5692504 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.