- Video









GLANBERT 3个密封不锈钢框架LED灯条,红色LED灯条配黑色底座,适用于12V/24V车辆
SKU: sq260509175862620053866
Price and availability
NT$146
款式:
12-24V
顏色
紅色
尺寸
均碼
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
紅色
均碼
| Material | PC |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | 12-24V |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | Others |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260509175862620053866 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 7466804 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.