- Video













全新
GLANBERT 多功能汽车前大灯灯泡
SKU: sq260512105874983441813
Price and availability
NT$542
款式:
透鏡大燈
顏色
Y7
插頭類型
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
Y7
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | Projector Headlights |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 45W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260512105874983441813 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 925611 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.