
GTMEDIA Portable Dual Screen Monitor Laptop Screen Extender For 13-15" Laptop, 11.6 Inches IPS Screen, MATE X
SKU: se2405080620342168
Price and availability
NT$8,200
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Features | Portable |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Portable Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Screen Size | 11.6" |
| Number of Screens | Dual Screen |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | Under 14" |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 300cd/m |
| SKU | se2405080620342168 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.