Author: d***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Was really good really satisfied
顏色: 黑色

起價
4GB+64GB
4GB+128GB
6GB+128GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A06 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw25080908218260101 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 1133572 people said the quality is very good!
Author: d***3
Date:
Review: Was really good really satisfied
顏色: 黑色
Author: d***g
Date:
Review: nice good quality packed in bubblewrap
顏色: 黑色
Author: m***0
Date:
Review: My daughter was very happy.
顏色: 黑色
Author: d***g
Date:
Review: not yet opened but im giving this to my niece as a gift
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.