Author: v***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fair for the price paid, hope it will actually work.
顏色: 白色

一件裝
白色
| Material | Straw |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| 周長 | 28 cm |
| 直徑 | 5 cm |
| SKU | sb260225110211316519719 |
Author: v***r
Date:
Review: Fair for the price paid, hope it will actually work.
顏色: 白色
Author: b***a
Date:
Review: شوفته في التيك توك وشكله فعال قيد التجربة
顏色: 白色
Author: r***7
Date:
Review: حلووووووووو
顏色: 白色
Author: a***s
Date:
Review: Es una cremita chiquita. Espero que me sirva.
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.