
Ginger Color Human Hair Wigs Short Pixie Cut Wig With Bangs Orange Ginger Color Full Machine Made Wig
SKU: sb25060583910840858
Price and availability
NT$805
假髮長度
6英寸
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6英寸
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Ginger & Orange |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ginger & Orange |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Dye |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 85 g |
| 長度 | 15.3 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb25060583910840858 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.