Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful
顏色: 綠色
起價
8GB+256GB
8GB+512GB
12GB+512GB
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | PD 2.0 |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi POCO X8 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.59" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2756 x 1268 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8500-Ultra |
| SKU | sw260303174873145139391 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 1545736 people said the quality is very good!
Author: m***e
Date:
Review: So beautiful
顏色: 綠色
Author: c***v
Date:
Review: 良い商品
顏色: 綠色
Author: h***2
Date:
Review: Tôi rất hài lòng
顏色: 綠色
Author: g***l
Date:
Review: まだまだ使えるなぁ〜 いたやきといった感じです
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.