
全球版 Nord 3 5g 灰 16gb 256gb Dimensity 9000 杜比全景聲 80w Supervooc
SKU: sw2401099587013490
Price and availability
NT$20,489
機身內存
256G
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

256G
| Color | Grey |
| RAM | 16G |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | QC 3.0 |
| Brand | Oneplus |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | sw2401099587013490 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.