Author: h***9
Date:
Review: 很喜歡 非常滿意 下次還會再購買喔!
顏色: Peach Juice
尺寸: 均碼






| Ingredients | 無酒精, 純素, 不含麩質 |
| Color | Peach Juice |
| Finish | Glossy |
| 高度 | 12.2 cm |
| 長度 | 2.2 cm |
| 淨重 | 3.2 g |
| 寬度 | 2.2 cm |
| SKU | sb2308229995760899 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6254426 people said the quality is very good!
Author: h***9
Date:
Review: 很喜歡 非常滿意 下次還會再購買喔!
顏色: Peach Juice
尺寸: 均碼
Author: t***m
Date:
Review: Ok 保湿效果: Ok 質地: Ok 成分: Ok 包裝與外觀: Ok 香味: 顏色與我所訂購商品的顏色不符,唉,真令人失望!
顏色: Hard Candy
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 包裝很完整,而且外觀顏色感覺很有質感
顏色: Hard Candy
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: 質地: 一直持續回購的優質購物網站,商品眾多
顏色: Peach Juice
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.