
全新
无需胶水的狐狸飞翼分节假睫毛,36簇,D型卷翘,轻盈透气,造型百变,DIY,适合派对和聚会,睫毛灵动,新手友好,佩戴方便,无需胶水
SKU: sb260429215971529231681
Price and availability
NT$59
款式
狐狸眼睫毛
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

狐狸眼睫毛
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Polyester |
| Type | Pre Fanned Knot Free |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| 長度 | 0.7-1.4 cm |
| 寬度 | 0.5 cm |
| 睫毛長度 | 0.7-1.4 cm |
| SKU | sb260429215971529231681 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.