
God Is A Woman Eau De Parfum 100 Ml
SKU: sb25070259153649806
Price and availability
NT$1,229
香味:
花卉印花
淨含量
100毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100毫升
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Floral |
| Gender | Women |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 15 cm |
| 淨重 | 100 g |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb25070259153649806 |
Brand Name: Ariana Grande
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Ariana-Grande-sc-014252055.html
Quality: 1524966 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.