Author: c***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice wig, great for the price. Colour as pictured
顏色: 金色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2310277333569599 |
Author: c***d
Date:
Review: Really nice wig, great for the price. Colour as pictured
顏色: 金色
Author: h***2
Date:
Review: Amaming piece thanj uu
顏色: 金色
Author: a***1
Date:
Review: I like it very much 😍😍😍😍😍 Thanks you for your service and Quality 🙏😘😁🙏😘😘🙏🙏🙏🙏😘😁 I always Support you 😍😍
顏色: 金色
Author: t***m
Date:
Review: Love them all got many compliments
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.