
HAIRCUBE 12 Inch White Straight Short Bob Hair Wigs White Short Bob Hair Wigs, With Bangs For Women Cosplay Daily Party Halloween Wigs
SKU: sb25042877389277037
Price and availability
NT$333
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25042877389277037 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.