
HAIRCUBE 26 英寸長深棕色高光假髮女式鋼琴色假髮日常合成長捲髮假髮
SKU: sb2303030676914230
Price and availability
NT$405
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2303030676914230 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.