Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品很有質感,價格也很親民,非常推薦購買👍
顏色: 09 Jerez
尺寸: 均碼





| Color | 09 Jerez |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 1.4 cm |
| 長度 | 11.5 cm |
| 淨重 | 1 g |
| 寬度 | 1.4 cm |
| SKU | sb2306093317826210 |
Brand Name: HANDAIYAN
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/HANDAIYAN-sc-0145147821.html
Quality: 6657327 people said the quality is very good!
Author: b***9
Date:
Review: 商品很有質感,價格也很親民,非常推薦購買👍
顏色: 09 Jerez
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 很好攜帶的紅紅筆,它是外出妝容的幫助👍👍👍
顏色: 10 Barn Red
尺寸: 均碼
Author: K***K
Date:
Review: 像照片一樣,簡單好用,性價比高。
顏色: 04 Smooth Criminal
尺寸: 均碼
Author: 彈***珠
Date:
Review: 非常滿意!好塗!顏色也很亮麗!
顏色: 08 Indian Red
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.