Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常棒的商品非常喜歡從來沒有失望
顏色: 黑色
尺寸: 均碼


Harry Potter @harrypotter| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Junk Punk |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 12.5 cm |
| SKU | sb2409120948901905 |
Author: l***6
Date:
Review: 非常棒的商品非常喜歡從來沒有失望
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 這次是再回購非常喜歡
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: A***T
Date:
Review: 質感特好,值得購入的化妝包
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: Very good ❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.