Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常棒的商品非常喜歡從來沒有失望
顏色: 黑色


Harry Potter @harrypotter8ml
按壓款
| Material | Glass |
| Instructions | Press |
| Color | Black |
| Volume | 1-30ml |
| 長度 | 9.4 cm |
| 高度 | 2.2 cm |
| 寬度 | 2.2 cm |
| SKU | sb2401253312700427 |
Author: l***6
Date:
Review: 非常棒的商品非常喜歡從來沒有失望
顏色: 黑色
Author: F***兒
Date:
Review: 物超所值,一如既往的好。
顏色: 黑色
Author: a***g
Date:
Review: Goooooooooooooooooooooooooooooood
顏色: 酒紅色
Author: a***8
Date:
Review: Very good 😊
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.