Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute looks like extensions
顏色: 黑色

0.07mm
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 14 cm |
| 直徑 | 1.5 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 套組大小 | 14.*11*1.5 cm |
| 睫毛長度 | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2308190123374299 |
Author: s***8
Date:
Review: so cute looks like extensions
顏色: 黑色
Author: b***4
Date:
Review: The quality of the product is the best
顏色: 黑色
Author: s***1
Date:
Review: حلوين كتير بنصح فيهم
顏色: 黑色
Author: s***y
Date:
Review: 2nd purchase, love the 1st purchase
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.