Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pretty and light weight.
顏色: 淡紫色


方形
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Portable Mirror |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 0.6 cm |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 26 cm |
| SKU | sb2406275533454484 |
Author: d***y
Date:
Review: Very pretty and light weight.
顏色: 淡紫色
Author: q***1
Date:
Review: 可愛鼠了……天🥺一定要買…
顏色: 淡紫色
Author: 露***露
Date:
Review: 做工很好 不是很塑膠的材質
顏色: 淡紫色
Author: a***9
Date:
Review: 外型是不錯 可是要手拿著這個是比較大的缺點
顏色: 淡紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.