Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好看很便宜划算喜歡
顏色: 粉色
尺寸: 均碼


| Material | PP |
| Color | Pink |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 30 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2311244627466800 |
Author: k***i
Date:
Review: 很好看很便宜划算喜歡
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: i***s
Date:
Review: So good❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***0
Date:
Review: So cute❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***8
Date:
Review: 🫦🐶😃🌷🐶😃🌷😃🐶🌷
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.