Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 送給小朋友當禮物超搶手~聯名系列的真的都好讚❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼


| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Baby Blue |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 18.3 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2312287474253772 |
Author: l***1
Date:
Review: 送給小朋友當禮物超搶手~聯名系列的真的都好讚❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***4
Date:
Review: 可愛實用😍喜歡!價格親民~
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: p***7
Date:
Review: 非常棒非常滿意好看又好用快點買
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 韋***蓉
Date:
Review: 真的超級讚 很牢固✌🏻
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.