
HYNBYZJ 1个/2个 H4 双 LED 投影透镜 LED 汽车大灯灯泡 120000LM 180W 涡轮灯泡 H4 STG PTF 双远近光灯 即插即用 12V
SKU: sq260517181515303389483
Price and availability
NT$418
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
1PC H4
2PCS H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6000K 白色
1PC H4
2PCS H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260517181515303389483 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.