- Video








全新
HYNBYZJ 2个H7 LED大灯灯泡,迷你无线,120W,22000LM,6500K,CSP,适用于汽车前大灯,H7涡轮LED,12V汽车
SKU: sq260519232317608809738
Price and availability
NT$359
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
6000K 白色
H7
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260519232317608809738 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.