
HYNBYZJ 2个2.5英寸双LED投影透镜光环灯H4 H7 9005 9006汽车大灯海拉3R天使眼远近光LED汽车灯套件
SKU: sq260507115745317780613
Price and availability
NT$1,356
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
2pcs 2.5inch
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
2pcs 2.5inch
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260507115745317780613 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.