
全新
HYNBYZJ 2个200W D2S D4S D1S D3S LED大灯灯泡 D2R D4R LED Canbus灯 汽车LED灯泡 6000K 即插即用
SKU: sq260510223439266537978
Price and availability
起價
NT$765
款式:
A
顏色
6000K
插頭類型
D4S
D3S
D2S
D1S
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
6000K
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260510223439266537978 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.