
HYNBYZJ 2个80000流明H7H4 H1 LED Canbus无故障灯泡,带风扇,CSP芯片,迷你360度照明前大灯,12V,6000K白色
SKU: sq260511165293932465906
Price and availability
NT$444
款式:
A
顏色
6000K
插頭類型
H1
H7
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6000K
H1
H7
H4
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260511165293932465906 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.