
HYNBYZJ 2个H4 Canbus LED大灯灯泡 360W H7 H11 H1 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 Turbo 汽车大灯 12V 24V 车灯
SKU: sq260429235697516586475
Price and availability
起價
NT$805
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260429235697516586475 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.