
HYNBYZJ 2个H4 H11 H7 9005 9006 LED大灯远近光灯CANBUS H9灯泡 9012 HB3 HB4 9007 HB5 9008 H13雾灯灯泡 8890 CSP 12V 24V
SKU: sq260416224811981222902
Price and availability
起價
NT$857
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260416224811981222902 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.