
HYNBYZJ 2个H4 H7 LED CANBUS H11 H1 H3 9005 HB3 9006 HB4 9007 9008 9012 LED大灯 320W高功率 6000K 汽车前大灯灯泡 12V
SKU: sq260419215781624910350
Price and availability
起價
NT$665
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260419215781624910350 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.