
HYNBYZJ 2个H4 H7 LED大灯灯泡 H1 H3 H11 9005 HB3 9006 HB4 汽车大灯 300000流明 超亮 CSP 驾驶大灯灯泡 涡轮雾灯 12V 24V
SKU: sq260420115139726597219
Price and availability
起價
NT$625
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260420115139726597219 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.