- Video








全新
HYNBYZJ 2个H4 LED大灯 H7 H1 H11 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 9054CSP Canbus汽车灯雾灯 12V/24V
SKU: sq260511224478213603608
Price and availability
起價
NT$779
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
6000K 白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260511224478213603608 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.