
HYNBYZJ 2个H7 H4汽车灯泡 H1 H3 9006 HB4 H11 9005 HB3 9012 H9 9007 H13 超亮LED大灯远近光雾灯灯泡 白色6000K 12V
SKU: sq260508225383080856389
Price and availability
起價
NT$623
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260508225383080856389 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.