- Video








全新
HYNBYZJ 2个H7 H4 H11 H1 9005 HB3 9006 HB4 LED大灯灯泡迷你无线120W 80000LM 6000K CSP适用于汽车前大灯汽车二极管灯H7涡轮LED 12V汽车
SKU: sq260512223975669912928
Price and availability
起價
NT$546
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
6000K 白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260512223975669912928 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.