
全新
HYNBYZJ 2个H7 H4 H11 LED CANBUS灯泡 H1 9005 HB3 9006 HB4 H9 汽车LED大灯灯泡 800000流明 12V 汽车前照灯 6000K 白色 12V
SKU: sq260503155151030633648
Price and availability
起價
NT$399
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260503155151030633648 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.