- Video








HYNBYZJ 2入 H7 H4 H11 LED CANBUS 燈泡 H1 9005 HB3 9006 HB4 H9 汽車 LED 前照燈燈泡 80000LM 12V 汽車大燈 6000K 白色 12V
SKU: sq260517182978426324349
Price and availability
NT$435
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
6000K 白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260517182978426324349 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.