
全新
HYNBYZJ 2个H7 H4 H11 LED大灯 260W大功率 Canbus H1 H3 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 9007 H13 涡轮增压灯 6000K 车灯 12V
SKU: sq260429225063270117934
Price and availability
起價
NT$561
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260429225063270117934 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.