Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: shine is good thing for all use
顏色: 白色
白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
9008
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260423215252263231122 |
Author: m***d
Date:
Review: shine is good thing for all use
顏色: 白色
Author: r***i
Date:
Review: شبه ممتازه
顏色: 白色
Author: r***i
Date:
Review: تقضي القرض
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.